Jakie atuty płyną z uczęszczania na speed dating?

Jakie atuty płyną z uczęszczania na speed dating?

Jedną z bardziej interesujących oraz w większym stopniu efektywnych metod na odnalezienie życiowego partnera, mogą być tzw. szybkie randki. Mogą one dać wyjątkową okazję odbycia kilku randek w ciągu jednego tylko dnia.
Taki typ randek polega na tym, że jest pewna liczba osób, przy czym liczba pań i mężczyzn musi być taka sama.

W pierwszej kolejności kobiety siadają przy stołach, a panowie przysiadają się do nich. Jednak jedynie na niedługi i z góry określony czas. Jeżeli podczas (przykładowo) minuty osoby te stwierdzą nić porozumienia, muszą zaznaczyć na specjalnej kartce słowo „TAK”. W takiej sytuacji realizator takiej zabawy o nazwie speed dating ofiarowuje tym ludziom ich numery telefonów.

Sądzisz, że ten wpis jest wartościowy? Jeżeli tak, kliknij ten link – ten artykuł (http://www.sklep.labempire.com.pl/odczynniki-do-badan-naukowych-bioshop,2,11863) przedstawia pokrewne informacje, one także są godne uwagi.

Jest to znakomity pomysł na poznanie interesujących ludzi, których prawdopodobnie nie poznalibyśmy w innej sytuacji. To być może trochę brutalne, jednak są to szybkie randki, zatem jeśli partnerzy się sobie nie spodobają, to zwyczajnie znajomość może się natychmiast skończyć.

Wózek inwalidzki

Źródło: http://sxc.hu/
Poza oszczędnością czasu, można by również oszczędzić pieniądze, które należałoby wydać na np. 5 randek.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to zachęcamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe oficjalne źródło, które również z pewnością Cię zafascynuje!

Tutaj randki są lub zupełnie darmowe, lub płaci się jedynie małą opłatę wstępną. Nawet jeżeli nie poznasz swojej drugiej połowy, uzyskasz mnóstwo informacji, które można potem opowiadać znajomym w ramach anegdotki. Uzyskuje się także nowe doświadczenie oraz mnóstwo nowych znajomości.

Jest to także ciekawa metoda na przełamanie stereotypów, a przecież pełnoletni ludzie rzadko wykonują cokolwiek po raz pierwszy. Oczywiście taki speed dating urządzany jest dla różnych grup wiekowych osobno.