Jakie atuty płyną z uczęszczania na speed dating?

Jakie atuty płyną z uczęszczania na speed dating?

Jedną z bardziej interesujących oraz w większym stopniu efektywnych metod na odnalezienie życiowego partnera, mogą być tzw. szybkie randki. Mogą one dać wyjątkową okazję odbycia kilku randek w ciągu jednego tylko dnia.
Taki typ randek polega na tym, że jest pewna liczba osób, przy czym liczba pań i mężczyzn musi być taka sama.

W pierwszej kolejności kobiety siadają przy stołach, a panowie przysiadają się do nich. Jednak jedynie na niedługi i z góry określony czas. Jeżeli podczas (przykładowo) minuty osoby te stwierdzą nić porozumienia, muszą zaznaczyć na specjalnej kartce słowo „TAK”. W takiej sytuacji realizator takiej zabawy o nazwie speed dating ofiarowuje tym ludziom ich numery telefonów. Jest to znakomity pomysł na poznanie interesujących ludzi, których prawdopodobnie nie poznalibyśmy w innej sytuacji.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobały Ci się nasze wpisy, to doczytaj (https://sklepgoodfood.pl/pulpy,c10,pl.html) nowe oraz interesujące treści. Należy kliknąć w ten link.

To być może trochę brutalne, jednak są to szybkie randki, zatem jeśli partnerzy się sobie nie spodobają, to zwyczajnie znajomość może się natychmiast skończyć.

Wózek inwalidzki

Źródło: http://sxc.hu/
Poza oszczędnością czasu, można by również oszczędzić pieniądze, które należałoby wydać na np. 5 randek. Tutaj randki są lub zupełnie darmowe, lub płaci się jedynie małą opłatę wstępną. Nawet jeżeli nie poznasz swojej drugiej połowy, uzyskasz mnóstwo informacji, które można potem opowiadać znajomym w ramach anegdotki. Uzyskuje się także nowe doświadczenie oraz mnóstwo nowych znajomości.

Jest to także ciekawa metoda na przełamanie stereotypów, a przecież pełnoletni ludzie rzadko wykonują cokolwiek po raz pierwszy. Oczywiście taki speed dating urządzany jest dla różnych grup wiekowych osobno.