Jaką funkcję mogłyby spełniać niewielkie misie oraz co mogą uratować?

Jaką funkcję mogłyby spełniać niewielkie misie oraz co mogą uratować?

Od pewnego czasu w polskim prawie działa przepis, który każe wszystkim osobom poruszającym się poza terenem zabudowanym w godzinach wieczornych nosić jakieś odblaskowe elementy.

Dla przykładu mogą to być paski albo specjalistyczne tasiemki czy koszulki.
miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Występując naprzeciwko tym potrzebom, różne agencje marketingowe oferują interesantom specjalne maskotki.

Czy uważasz, że istnieje konieczność jeszcze jednego sprawdzenia podanych w tym wpisie danych? Jeśli tak, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj witrynę (https://www.polnet.pl/pl/trzoda/lochy).

Mogą być one wykonane przykładowo w formie różnorodnych zwierzątek, które opiekunowie mogą kupić dla swoich pociech. Bardzo modnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Ma on wielkość ok. 10 cm. Tego typu misiek mógłby posłużyć jako breloczek, który można za pomocą łańcuszka przywiązać do plecaczka. Jest to niezwykle tani produkt, więc warto jest kupić kilka sztuk i przyczepić w różnorodnych miejscach plecaka naszego smyka. Tego typu odblaski produkowane mogą być w różnorodnych wzorach oraz barwach. Mogłyby być płaskie albo trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest także to, że na takich produktach można umieścić dowolny nadruk. Inaczej mówiąc można by w oczach swoich potencjalnych klientów skojarzyć spółkę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia niemalże wszędzie w sklepach zabawkowych, w internecie czy też nawet w marketach z artykułami dla pociech w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na maskotce mógłby zostać wykonany jakikolwiek nadruk za pomocą sitodruku albo tampodruku. Zakupując takiego misia trzeba tylko upewnić się, czy taki produkt(zobacz folie transparentne) jest środkiem ochrony indywidualnej według ustawy Ministra Gospodarki z 21.12.2005 roku.