Jaka depilacja jest najoskonalsza? Która ma szansę przynieść naprawdę wymierne rezultaty? Oto nasze propozycje

Usuwanie nielubianego owłosienia stało się wymogiem mody i bardzo dużo kobiet spędza mnóstwo czasu na tej czynności.Trzeba zapoznać się z najbardziej skutecznymi metodami, które pozwolą na zdobycie doskonałych efektów.

Jednym z znanych rozwiązań jest depilacja przy pomocy plastrów z woskiem. Jej bardzo

kosmetyczka

Autor: Brynn Tweeddale
Źródło: http://www.flickr.com

ogromną zaletą są z całą pewnością całkowicie widoczne rezultaty, które mogą utrzymywać się przez wiele dni i potrafią mieć gładką skórę. Niestety warto jest zdawać sobie sprawę z tego, że depilacja za pomocą plastrów z woskiem może posiadać tez negatywne momenty. Może wynikać to z faktu, że niezwykle często skutkiem ubocznym tego rodzaju zabiegu są wrastające włoski. Jest to prawdziwa zmora mnóstwa kobiet.

Czy nasz wpis zainteresował Cię na tyle, że pragniesz więcej? Więc po kolejne szczegóły zaloguj się do tego linku. Tam jest ciekawy artykuł (http://notowaniagpw.pl/oferta/).

Na szczęście istnieją wspaniałe sposoby zwalczania tego problemu. Szansa dla depilacji woskiem jest standardowa maszynka.

Jest to z reguły tanie rozwiązanie, może jednak sprowadzać się do powstawania nieprzyjemnych i nie do końca estetycznych estetycznych podrażnień, dlatego trzeba pamiętać o zastosowaniu właściwych kosmetyków o łagodnym działaniu. Dzięki temu golenie przy pomocy zwykłej maszynki będzie jeszcze bardziej bezpieczniejsze. Lepsza będzie więc depilacja laserowa.

Jest to epilacja zbędnego owłosienia za pomocą wiązki lasera. Może wnikać on dość głęboko

kosmetyczka

Autor: EMPIK
Źródło: EMPIK

w skórę, a tam niszczy cebulkę włosa razem z korzeniami. To laserowe odmładzanie uważane jest za całkowicie bezpieczne, z dobrymi wynikami i bezinwazyjne. Energia wytwarzana przez laser, jest pochłaniana przez melaninę. Ta z kolei zmienia się w energię termiczną, więc będzie niszczyć ostatecznie cebulkę włosa. Zabiegi z depilacji laserowej są coraz popularniejsze, należy jednak na spokojnie znaleźć odpowiedniej kliniki, może to być depilacja laserowa Warszawa.

Niezwykle skuteczna jest również mirkodembrazja. Jest to pielęgnujący zabieg kosmetyczny, który będzie polegać na ścieraniu różnych stref naskórka dzięki precyzyjnemu kontrolowanemu strumieniowi mikrokryształków. Kontrolowana mikrodermbrazja (więcej informacji) to najnowsza technika, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu znacznie poprawia funkcjonowanie skóry.