Jak obecnie robimy fotografie?

Jak obecnie robimy fotografie?

Dzisiaj do wykonywania fotografii wykorzystujemy zazwyczaj telefonu. Także do robienia selfie używamy telefon na odpowiednim kijku.
Tym wysięgnikiem może być Mini Selfie Stick.

mini selfie stick

Źródło: pixabay

Jest wyposażony w mocowanie do telefonu. Zapewnia to pewne podłączenie przyrządu bez porysowania obudowy telefonu. Wysięgnik jest ustawiany i mógłby być użyty do podłączenia telefonu o jakimkolwiek wymiarze. Ma on możliwość wykonywania fotografii pionowo i poziomo. Kijek nie potrzebuje baterii. Konstrukcja teleskopowa wysięgnika zezwala na jego regulację do ok. 60 cm. Dzięki temu mógłby on bardzo daleko sięgnąć a równocześnie mieści się w torbie. Pasuje do każdego smartfona, jakim robi się fotografie przyciskiem zgłaszania. Dostępny może być w kolorze niebieskim albo różowym.
konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to najprostszy wynalazek, który podbił elektronikę. Dostępne kijki odróżniają się od siebie metodą wyzwalania migawki.

Gdy prezentowany materiał zostanie przez Ciebie przeanalizowany, wejdź także na inny pomocny portal (www.bestcar-chorzow.pl/), który zawiera równie wciągające treści.

W jakimkolwiek telefonie mamy samowyzwalacz. Nie jest sposobem wyzwalania migawki uznawany za komfortowy, gdyż selfie powstaje tu i teraz.

Jeżeli potrzebne Ci nowe źródło inspiracji, zerknij koniecznie (www.tulibaby.pl/otulacze-do-fotelika-samochodowego) pod ten link. Zobaczysz w tamtym miejscu artykuły utrzymane przy wykorzystaniu podobnej retoryki.

Odmienną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha. Dzięki temu kijek może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w telefonie. Jest to niezły pomysł, ponieważ zdjęcie robi się w odpowiedniej. Wykonuje się to bardzo wygodnie, bo przez naciśnięcie klawisza w rękojeści narzędzia. Jednak należy pamiętać, że bluetooth bardzo marnuje prąd, zatem tego typu forma zasilania nie pozwala na długo trwającą zabawę fotografią. Migawkę można ponadto wyzwalać za pomocą pilota.

Jest to wygodne rozwiązanie dopóki nie zgubimy w jakimś miejscu pilota. Jest to wygodniejsze rozwiązanie od przycisku w rękojeści wysięgnika, jednak wszystko jest zależne od indywidualnych potrzeb.