Jak mały prezent mógłby ocalić elegancką fryzurę?

Jak mały prezent mógłby ocalić elegancką fryzurę?

Ofiarowując jakiejś osobie prezent trzeba się najpierw namyśleć, który prezent nie trafi niebawem na jakieś targowisko. Krawaty – to mogłoby okazać się zbyt niewyszukane.

Jest jednak coś, co mogłoby rozwiązywać ten problem: bardzo praktyczna mała parasolka.

goście

Autor: Coanri/Rita
Źródło: http://www.flickr.com
Taki produkt, nie dość, że jest stosunkowo mały i może być składany, to może posiadać system, przy pomocy pojedynczego naciśnięcia przycisku szybko rozłoży lub złoży bardzo cienką wykonaną z poliestru czaszę. Mógłby także mieć stworzony z nierdzewnej stali oraz włókien szklanych stelaż.

Widzisz u siebie nienasycenie? Potrzebujesz więcej treści na zbliżony temat? Dla nas to fantastyczna nowina. Zatem kliknij po więcej (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/) w podany link i voila.

Tego typu mały parasol w etui to doskonały prezent niemalże dla każdej osoby. To, co go wyróżnia, to niezwykle niewielki, mający poniżej 20cm rozmiar. To z tego powodu może być noszony w eleganckim etui, które bardzo przypomina te od okularów.

Masz zamiar przejrzeć więcej na podobny temat? Żaden kłopot. Trzeba jedynie najechać na podane hiperłącze do www i przejdziesz na kolejną stronę.

Można je włożyć tak do kobiecej torby, jak i męskiej aktówki. Ponadto, parasolka ma również zwykły pokrowiec. Jest on tak jak czasza wykonany z poliestru.

Kolor samego parasola można by naturalnie dobrać do swego gustu – dostępne są zarówno ciemne (granat czy ciemny brąz), jak i jasne (czerwony czy niebieski). Dostępne są oczywiście wersje w różne wzory. Cena parasolki jest niezwykle kusząca i wynosi ok. 50 złotych. To bardzo niewiele, szczególnie, że jest to parasol wytworzony przez popularną oraz cenioną spółkę. Znakomicie nadaje na upominek zarówno dla męża, jak i dla ojca.

naturalnie w odmiennej Kolorystyce również np. dla matki. One wyjątkowo ucieszą się z tego niewielkiego parasola, gdy nagle po wyjściu od np. fryzjera zaskoczy je ulewa.