Jak mały prezent mógłby ocalić elegancką fryzurę?

Ofiarowując jakiejś osobie prezent trzeba się najpierw namyśleć, który prezent nie trafi niebawem na jakieś targowisko. Krawaty – to mogłoby okazać się zbyt niewyszukane.

Jest jednak coś, co mogłoby rozwiązywać ten problem: bardzo praktyczna mała parasolka.

goście

Autor: Coanri/Rita
Źródło: http://www.flickr.com
Taki produkt, nie dość, że jest stosunkowo mały i może być składany, to może posiadać system, przy pomocy pojedynczego naciśnięcia przycisku szybko rozłoży lub złoży bardzo cienką wykonaną z poliestru czaszę. Mógłby także mieć stworzony z nierdzewnej stali oraz włókien szklanych stelaż.

Widzisz u siebie nienasycenie? Potrzebujesz więcej treści na zbliżony temat? Dla nas to fantastyczna nowina. Zatem kliknij po więcej (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/) w podany link i voila.

Tego typu mały parasol w etui to doskonały prezent niemalże dla każdej osoby. To, co go wyróżnia, to niezwykle niewielki, mający poniżej 20cm rozmiar. To z tego powodu może być noszony w eleganckim etui, które bardzo przypomina te od okularów.

Masz zamiar przejrzeć więcej na podobny temat? Żaden kłopot. Trzeba jedynie najechać na podane hiperłącze do www i przejdziesz na kolejną stronę.

Można je włożyć tak do kobiecej torby, jak i męskiej aktówki. Ponadto, parasolka ma również zwykły pokrowiec. Jest on tak jak czasza wykonany z poliestru.

Kolor samego parasola można by naturalnie dobrać do swego gustu – dostępne są zarówno ciemne (granat czy ciemny brąz), jak i jasne (czerwony czy niebieski). Dostępne są oczywiście wersje w różne wzory. Cena parasolki jest niezwykle kusząca i wynosi ok. 50 złotych. To bardzo niewiele, szczególnie, że jest to parasol wytworzony przez popularną oraz cenioną spółkę. Znakomicie nadaje na upominek zarówno dla męża, jak i dla ojca.

naturalnie w odmiennej Kolorystyce również np. dla matki. One wyjątkowo ucieszą się z tego niewielkiego parasola, gdy nagle po wyjściu od np. fryzjera zaskoczy je ulewa.