Jak dużo kosztuje fachowe usunięcie tatuażu oraz jak zachodzi taki zabieg?

Jak dużo kosztuje fachowe usunięcie tatuażu oraz jak zachodzi taki zabieg?

Tatuowanie ciała jest aktualnie ogromnie atrakcyjne i niemało osób decyduje się na zrobienie tatuażu. Jednak po kilku latach często okazuje się, że tatuaż, który pewnego dnia uczyniliśmy już nam się nie podoba i lepiej czulibyśmy się bez niego. Usunięcie tatuażu jest rzecz jasna możliwe, jednakże wypada się liczyć z tym, iż zabieg ten jest dość drogi.

Usuwanie tatuażu

Autor: tara hunt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragnąłbyś dowiedzieć się jak wiele kosztuje usunięcie tatuażu cena to możesz zapytać o to w salonach, które oferują tego typu zabieg. Ceny zdołają rzecz jasna się wahać, są one zależne od konkretnych salonów, chociaż najczęściej usunięcie tatuażu rozpoczyna się od 500 złotych. Cena jest przeważnie zależna od wielkości tatuażu a także liczby koniecznych sesji. Chociaż usunięcie nawet niewielkiego tatuażu zdoła kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Zdecydowanie więc za usunięcie tatuażu zapłacimy więcej, aniżeli za jego zrobienie.

Prócz wiedzy ile kosztuje usunięcie tatuażu wskazane jest dowiedzieć się również w jaki sposób przebiega taki zabieg. Tatuaże usuwa się laserowo, aczkolwiek istnieje niemało metod i technologii laserowego usuwania tatuażu. Niektóre lasery usuwają tatuaż (studio tatuażu szczecin) razem ze skórą, tak więc pozostawiają na ciele bliznę w obrysie tatuażu, inne za to nie pozostawiają po sobie ani śladu, albowiem usuwają wyłącznie sam pigment. Wskutek tego zanim zdecydujesz się na usunięcie tatuażu dowiedz się które metody są używane przez konkretne salony oraz wybierz taką, jaka będzie dla Ciebie najbezpieczniejsza.

Lasery użytkowane są aktualnie w wielu celach, wykorzystuje się je nie jedynie do usuwania tatuaży, ale także do usuwania blizn, na przykład trądzikowych bądź pooperacyjnych. Blizny pooperacyjne nieraz wyglądają niezwykle nieestetycznie, w związku z tym niekiedy pożądane byłoby zdecydować się na usuwanie blizn pooperacyjnych co zezwoli Ci cieszyć się ładnym ciałem, i co z tym idzie lepszym samopoczuciem a także większą pewnością siebie.