Jak długopis zmienił świat

Jak długopis zmienił świat

kalkulator

Źródło: www.morguefile.com

Mimo tego, że pismo zostało wynalezione już dawno temu, liczą sobie nieco ponad siedemdziesiąt pięć lat. Posługujemy się nimi dzięki węgierskim konstruktorom. Długopisy na samym początku nie były akcesoriami, które zrewolucjonizowały piśmiennictwo. Duży przełom pojawił się dopiero w momencie, gdy wprowadzono je do amerykańskiej armii. Używali nich głównie piloci, którzy mogli dzięki nim notować wszelkie informacje dotyczące wahań ciśnienia atmosferycznego.

Sama konstrukcja długopisów nie zalicza się do wyjątkowo skomplikowanych.

Czy byłeś zadowolony z tematu tego postu? Jeżeli tak, to daję także mój odsyłacz (www.atomrtg.pl/) do nowej witryny. Zachęcam!

Zbudowane są one z obudowy a także rurki, która wypełniona jest gęstym pigmentem. W specjalnie stworzonej obsadce zawarta jest też kulka, która podczas pisania wykonuje obroty, przez co atrament ląduje na kartce papieru.

Dosyć często napotykamy długopisy logopen z nadrukiem, które mają sporo zalet. Z reguły na nich pojawiają się loga popularnych firm, stąd też wzięła się ich nazwa. Popularność takich długopisów jest bardzo prosta do wytłumaczenia. Mogą być one idealnym narzędziem reklamowym.

Flamastry STABILO Cappi

Autor: STABILO
Źródło: STABILO

Przy tym warto jeszcze wiedzieć o tym, że nałożenie druku wcale dużo nie kosztuje.

Czy ten tekst pochłonął Cię kompletnie? Jeżeli tak, to sprawdź też inny pełny tekst (http://ambro.pl/), który ma równie interesujące wiadomości.

Tak, więc nakładanie go na długopisy jest niewątpliwie ekonomicznym rozwiązaniem. Długopisy z nadrukiem w gro przypadkach są najefektywniejszą formą reklamy każdego przedsiębiorstwa. Są one praktyczne, bo przydadzą się naszemu klientowi w codziennych sytuacjach. W przeciwieństwie do ulotek czy innego rodzaju folderów reklamowych, nie są od razu wyrzucane do kosza, jak to często bywa z ulotkami reklamowymi. To niezmiernie dyskretna forma promocji, która się nie narzuca. Tak właśnie najkorzystniej kreować swój dobry wizerunek w oczach potencjalnych partnerów w biznesie.

Długopisy reklamowe można ulokować w jednym rzędzie z takimi przedmiotami jak kubki, parasole reklamowe a także t-shirty z nadrukiem. Długopis kojarzy się z rzeczą małą, ale niezwykle przydatną. Takie skojarzenie jest bardzo właściwe. Nic więc dziwnego, że fachowcy z dziedziny marketingu bardzo chwalą tego typu formę reklamowania się. Jest to doskonała forma reklamy szczególnie dla firm, które nie posiadają wielkiego budżetu na reklamę.

Źródło: http://www.logopen.pl/