Incentive – tylko dla koncernów? Wyjazdy integracyjne

Incentive – tylko dla koncernów? Wyjazdy integracyjne

Incentive – to nie dla wszystkich jasne pojęcie, które opisuje pewne działanie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających na celu zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Zatem to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne.

Najczęściej pojawiające się jest przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są zazwyczaj przez wielkie korporacje i duże firmy. A to kłamstwo! Przy odrobinie wysiłku można wykorzystywać incentive także w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyprawy firmowe – jak zorganizować?

Incentive przeraża mocno właścicieli małych i średnich firm. Uznają, że ta przyjemność wymaga wysokich nakładów finansowych.

Jeśli wczytujesz się w prezentowany artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zafascynował – kliknij odnośnik do serwisu (https://www.coraltravel.pl/wakacje), a znajdziesz równie wartościowe informacje.

Prawdą jest, że wyjazdy motywacyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można przecież planować bliskie wyprawy integracyjne, niekoniecznie do popularnych miejsc. Wszystko jest kwestią pomysłowości.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz

Incentive to metoda, którą zainteresowało się wiele przedsiębiorstw proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy więc bez problemu zlecić organizację wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wklepać w Google odpowiednie zapytanie, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy długą listę serwisów, które obsługują takie wyjazdy kompleksowo.

Być może ciekawe będą informacje, które ma proponowana strona www. Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej, to wejdź tutaj i dokładnie sprawdź te wiadomości.

Właściwe konstruowanie pytań do wyszukiwarki pozwoli efektywnie dostać najlepsze firmy. Takie, które wykorzystują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko planują wyjazdy integracyjne (przykładowo na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając przygotowanie naszego biznesowego wydarzenia dobrej i rzetelnej firmie mamy pewność, że dostaniemy w w końcowym rozliczeniu usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się w najlepsze bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaoferujemy im atrakcyjną aktywność – na przykład skok ze spadochronem, czy paintball – wtedy będziemy liczyć na ich lojalność i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to narzędzie, które umożliwi nam to osiągnąć.