Gdy bank odrzucił wniosek o kredyt, udaj się do instytucji pozabankowej

Gdy bank odrzucił wniosek o kredyt, udaj się do instytucji pozabankowej

Przydarzają się czasem sytuacje, kiedy nie starcza nam pieniędzy na wszystkie rachunki. Bywa, że nasze finanse tak niedomagają, że tracimy biegłość kapitałową – np. przez zbyt wiele kredytów regulowanych w tym samym czasie.

Jeśli figurujesz w Bankowym Informatorze Kredytowym i normalne banki odrzucają Twoje podanie o dofinansowanie, nie musisz się łamać – wiele innych placówek da Ci chwilówkę bez sprawdzania Bankowego Informatora Kredytowego.

Co daje pożyczka pozabankowa

Pieniądze

Autor: Rafael Antonio
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczka pozabankowa – dla przykładu: – to opcja by załatać domowy fundusz. Najczęściej są to pożyczki bez zdolności kredytowej – nie musisz jej wykazać. Zalety takiego wyjścia to minimum procedur, jak również nie potrzebna jest autoryzacja współmałżonka.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to sprawdź dodatkowo ten świetne źródło (http://www.cliff-broker.pl/branze/wlasciciele-i-najemcy-magazynow-oraz-budynkow-biurowo-uslugowych.html). Przekonaj się, to też będzie dla Ciebie warte zainteresowania.

Gotówka w ciągu 15 minut jest na koncie, bez konieczności wychodzenia z lokum. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy natychmiast potrzebują zdobyć nadprogramową gotówkę, w wypadku gdy normalny Bank nam jej nie dał. Wiele placówek pozabankowych oferuje indywidualne dopasowanie oferty do preferencji i możliwości finansowej klienta. Z reguły konieczne jest przedstawienie oświadczenia o przychodzie. Firmy udzielające pożyczki bez zdolności kredytowej częstokroć podkreślają, że nie kontrolują takich źródeł informacji jak: Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Kredytowej bądź BIG InfoMonitor.

Na co uważać w czasie uzyskiwania pożyczki
Normalne jest, że podjętą pożyczkę należy oddać. W podpisanej umowie wykazane są sumy w jakich zostanie nałożona sankcja, w przypadku gdyby zapomoga nie została spłacana w odpowiednim terminie. Są to przeważnie spore sumy, z tego powodu tak ważne jest przestrzeganie wskazanych terminów spłaty rat . Sama pożyczka również może być niespecjalnie opłacalna w materii naliczanych odsetek, w zestawieniu do ofert wystawianych w normalnych bankach, należy pomimo to mieć na uwadze, że w banku skrupulatnie sprawdzana jest nasza dzieje tego, w jaki sposób regulowaliśmy zeszłe zobowiązania finansowe.