Fachowe szkolenia Lean Six Sigma Green Belt – jego istotne cele i adresaci

Lean six sigma z pewnością należy do jednych z najbardziej skutecznych metod doskonalenia procesów, który pozwala osiągnąć naprawdę niezwykle dobre rezultaty w zakresie poprawienia jakości sprzedawanych produktów zaś także obniżenia kosztów złej jakości produktów.

Szkolenie

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to również niezmiernie dobry sposób na podwyższanie zadowolenia u Konsumentów oraz na zredukowanie kosztów koniecznych do realizacji procesów. Decydującym celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy, która zezwoli im nabyć dobre umiejętności z zakresu posługiwania się oryginalnymi narzędziami wedle metod lean six sigma szkolenia. Uczestnicy szkolenia (interwiedza) dowiedzą się między innymi jakim sposobem sprawnie zdobyć sponsora, jak określić oraz rozwiązać kłopot czy też jak zdobywać wymagania Klientów.

W czasie szkolenia uczestnicy znajdą odpowiedzi na niemało istotnych pytań, takich jak choćby czym jest DMAIC, w jaki sposób korzystać ze statystki w celu ulepszania procesów i także w jaki sposób określić czy urzeczywistniany proces biznesowy daje dostateczne rezultaty.

W szkoleniu lean six sigma istotną rolę pełni green belt six sigma. Charakteryzuje się on dużym doświadczeniem oraz wielką wiedzą na temat procesów, wolno stwierdzić, że pełni rolę eksperta, wskutek tego szkolenie six sigma green belt zezwala na całkowite poznanie procesów i także czynników, jakie w wysokiej mierze oddziałują na ich efektywność a także na zadowolenie i satysfakcję Klientów.

Green Belt to osoba, która jest odpowiedzialna za prowadzenie małych procesów usprawniających, niemniej pod okiem bardziej wykwalifikowanych oraz biegłych ludzi (określanych Black Belt) może brać ona udział w różnych większych projektach usprawniających.

Szkolenie to jest kierowane do szerokiego grona odbiorów, zdołają z niego skorzystać kierownicy różnorodnych szczebli zarządzania, menagerowie, eksperci procesowi, do tego szkolenieszkolenie (link szkolenia dla biznesu)aże się niesłychanie przydatne dla analityków i inżynierów procesów bądź fachowców, jacy zajmują się wdrażaniem programów jakości w firmach i przedsiębiorstwach.