Elektroniczny obieg faktur w firmie

Elektroniczny obieg faktur w firmie

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK na pewno oznacza to,że powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa specjalistów, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Korzystając ze swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent.

System rozpoczyna swoje działania od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową.tu digitalizacja faktur digitalizacja fakturDane z faktury są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury (efematic.pl/) system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania skorzystało już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Dołącz do grona zadowolonych właścicieli firm, w których nikt już nie przejmuje się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic