Do jakich ubiorów mogą być używane metki satynowe?

Do jakich ubiorów mogą być używane metki satynowe?

Tego typu wszywki zazwyczaj możemy zlecić w minimalnej liczbie 1000 sztuk. Są to metki najwyższej jakości. Nadają one ubraniom większego prestiżu oraz przez to są traktowane jako towary wyższej klasy.

Metki satynowe są używane do nowo uszytej odzieży jak i do odzieży z folderu. Wtedy oryginalna wszywka jest usuwana i zastępowana jest ona metką klienta. Metki wykorzystuje się zarówno po wewnętrznej stronie ubrania, jak i na zewnątrz. Najczęściej wykorzystywane są satynowe metki do odzieży.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić, co podobny serwis udostępnił (https://abclab.pl/produkty/381-setonic-strzykawka-do-autosamplera-gc-perkin-elmer.html) na ten temat. To z pewnością także Cię zaintryguje.

Są one niezwykle trwałe oraz wytworne dzięki zastosowaniu szlachetnej techniki tkackiej. Na takich wszywkach można by umieścić logo spółki, ponieważ doskonale odwzorowują szczegóły. Można by napotkać różne typy satynowych wszywek. Mogą to być ulotki czy haczyki. Zazwyczaj naszywa się je w kark ubrania a także w miejscu złączeń na wierzchu ubrania. Tego typu metki mogą także stanowić szczegół wyróżniający.

metki satynowe

Autor: H Sterling Cross
Źródło: http://www.flickr.com
promocje

Autor: APD Market
Źródło: http://www.apdmarket.pl
Na tego typu wszywce mogłyby znajdować się informacje o towarze oraz producencie. Wszywki są naszyte termotransferowo oraz można by na nich znaleźć przepis prania i rozmiar ubrania. Są to trwałe wszywki, które nie rozmazują się w wysokiej temperaturze. Są to delikatne metki, jakie służą do oznaczania bielizny oraz różnych wyrobów, które mają kontakt bezpośredni ze skórą ich odbiorcy. Po obcięciu metka może się strzępić, z tego też powodu trzeba wszywać ją z obydwu końców i złożyć na pół. Ciemne metki satynowe służą do oznaczania ciemnych ubrań takich jak garnitur czy też płaszcz.

Do termotransferowego zaDruku jest stosowana czarna satyna w zestawieniu z białą taśmą barwiącą.

Ciekawy tekst? Jeżeli tak myślisz, to bez wahania kliknij tu, gdyż na pewno warto zobaczyć również inne tego typu posty.

Jest przyjemna w dotknięciu i może nadawać się do oznaczania odzieży, która ma kontakt ze skórą odbiorcy.