Dlaczego taki materiał jak frotte jest wykorzystywany przez agencje reklamowe?

Dlaczego taki materiał jak frotte jest wykorzystywany przez agencje reklamowe?

Gdy poszukujesz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, dobrze jest zamówić jakikolwiek produkt, jaki będzie jednoznacznie zaznaczał, że był wykonany właśnie dla obdarowywanej nim osoby.

Niezłym przykładem mogłyby być przeróżne bluzy czy kufle z indywidualnym drukiem.
Jeżeli osobą, której chcesz kupić taki upominek jest Twoja narzeczona, to interesującym pomysłem mogłyby być ręczniki frotte. Są one bardzo miłe w dotyku i doskonale mogą się one nadać do takiego celu. Jeżeli ponadto byłby na nich wydrukowany zamówiony przez Ciebie nadruk, to Twa wybranka tym cieplej będzie o Tobie myśleć. O możliwości wydrukowania na takiej tkaninie każdego nadruku doskonale wiedzą managerowie hoteli, jacy często kupują takie ręczniki jako element wyposażenia toalet. Też właściciele agencji marketingowych bardzo chętnie proponują tego typu produkty, ponieważ ręczniki frotte to wyśmienite nośniki marketingowe. Jest to towar codziennego użytku, który wykorzystuje się przez długi okres. A patrząc od strony posiadacza jakiejkolwiek firmy to niezwykle cenne cechy.
mieszkania w Gdańsku

Autor: Harald Groven
Źródło: http://www.flickr.com
drukarka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Sam materiał, jaki jest wykorzystywany do produkowania tego typu towarów to tkanina (zobacz gruba wełna parzona lana cotta) z tzw. okrywą pętelkową, która jest produkowana na specjalnych krosnach. Tkanina (zobacz cena dzianin futerkowych) ta wyróżnia się bardzo dużą trwałością, co cenią liczni nabywcy. Poza tym równie ważną cechą materiału frotte jest to, że wyróżnia się ona bardzo dużą chłonnością.

W sklepach dostępne są wielokrotnie w kompletach, które zawierają kilka różnego rozmiaru sztuk. Istnieją zatem ręczniki frotte przeznaczane do codziennego użytku oraz takie, jakie nazywamy jako kąpielowe.