Czym różni się solarium stojące od tradycyjnego i co jeszcze możemy tam znaleźć?

Czym różni się solarium stojące od tradycyjnego i co jeszcze możemy tam znaleźć?

Dzisiaj ciągle w modzie jest piękna brązowa opalenizna. W Lato nie mamy jednak dużo czasu, aby leżeć na słoneczku i się opalać, a poza sezonem na takie słoneczko nie ma co liczyć. Wówczas możemy pójść do solarium, gdzie już po kilku minutach można cieszyć się brązowym kolorem cery.
W dzisiejszych czasach posiadamy do wykorzystania solaria stojące albo leżące.

dom

Autor: Tarsmak
Źródło: Tarsmak

solaria

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Przed wyjściem do solarium powinniśmy pamiętać, że promieniowanie UVA oraz UVB mogą na naszej skórze spowodować bardzo obszerne szkody, trzeba zatem stosownie się zabezpieczyć przed ich działaniem negatywnym. Jeżeli chodzisz już do solarium, to musisz pamiętać o tym, aby opalać się tylko 5 minut, inaczej wystąpią oparzenia na Twej skórze. Potem trzeba zrobić sobie parodniową przerwę, a w tym okresie pamiętać trzeba o użytkowaniu specjalistycznych balsamów do opalania. Przed opalaniem się należy zmyć make-up oraz zdjąć biżuterię. Jeżeli korzystasz z solarium, nie mogłabyś wtedy używać dezodorantów oraz perfum.
zdjęcia

Autor: Leonid Mamchenkov
Źródło: http://www.flickr.com
Solarium leżące jest typowym solarium z łóżkami, które są wyposażone w lampy UV. Ogromną zaletą takich urządzeń jest możliwość położenia się oraz całkowitego zrelaksowania.

Przejdź do nowego tekstu i czytaj kluczowe informacje (https://www.blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-aluminiowe) na ten bardzo frapujący temat. Szczegółowe detale przygotowaliśmy dla Ciebie z dużą przyjemnością.

Do wad solarium leżącego możemy zaliczyć o wiele wyższą produkcję potu, co jest wynikiem stykania się ciała z powierzchnią łóżka. Zazwyczaj miejsca, które bardzo mocno stykają się z łóżkiem czyli pośladki albo łopatki, są najczęściej najsłabiej opalone.

Nowa strona, która zawiera newsy na poniższy temat pozwoli Ci podwoić znajomość rzeczy. To istotne, zatem naciśnij tu i dowiedz się więcej szczegółów.

Również najsłabiej opalone są boki ciała. Pomimo tego, że po jakimkolwiek użyciu solarium, Urządzenia są we właściwy sposób dezynfekowane, to musimy mieć w pamięci, że codziennie jest na nich niezwykle dużo potu i bakterii. Solarium stojące jest zbudowane w analogiczny sposób jak leżące, ale posiada postać tak zwanej tuby.

Posiada także specjalne rury, jakie możemy złapać, jeżeli chcemy opalić się równo również po bokach ciała. Zasadniczą odmianą w porównaniu z solarium leżącym jest fakt, że nie stykamy się ciałem z urządzeniem. Podnosi to bardzo walory higieniczne. W stojących solariach są przeważnie platformy wibracyjne, jakie mogą ujędrnić ciało.