Czy kurtki softshell posiadające swój indywidualny nadruk bywają gorsze od tych typowo sklepowych?

Czy kurtki softshell posiadające swój indywidualny nadruk bywają gorsze od tych typowo sklepowych?

Softshell to materiał wyszczególniający się niewiarygodnie wysoką odpornością oraz przyjemnością noszenia. Kurtki z niego zrobione bywają zwykle odrobinę bardziej drogie, jednak ta kwota bardzo szybko zostaje nam „zwrócona”, gdyż takiego typu kurtka może wystarczyć na lata, bez konieczności jej wymiany.

wyprzedaż

Autor: Tim Fuller
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj tego rodzaju kurtki zakupujemy w znanych markach, posiadających ich logo – nie każdy jednak wie, iż istnieje możliwość ich zakupu w sklepach, które o zamiast firmowego logo czy napisu „przyszywają” nasz osobisty pomysł.
Gadżety posiadające w pełni indywidualny nadruk firmy Tritex – (druk cyfrowy na tkaninach) nie są w naszych obecnych czasach niczym nowym, jednak zwykle kojarzą się one z jakimiś mniejszymi przedmiotami lub elementem, a nawet i mocniej dodatkiem – jakiegoś stroju, takiego typu jak chusta, czapka, czy też chociażby pasek. Nie każdy ma świadomość, iż taki osobisty nadruk ma możliwość mieć tak właściwie wszystko – co oczywiste bywa to zależne od oferty konkretnego sklepu, czy się tym w ogóle zajmuje.

Czy potrzebujesz następnej dawki pokrewnych informacji przedstawionych w tak samo przystępny sposób? Żaden problem – kliknij tu – zalecamy ten serwis.

Nasz poruszany dzisiaj temat, a więc kurtki typu softshell z nadrukiem, to temat dosyć sprzeczny – większość z nas porządną markę rozpoznaje właśnie po logo. W momencie gdy widzimy takie, którego to nie rozpoznajemy, często rozmyślamy, iż jest to bubel. Jak to jednak bywa w rzeczywistości? Otóż przede wszystkim trzeba pamiętać, że takie kurtki bywają zwykle zamawiane przez różne przedsiębiorstwa dla swoich pracowników.

Osobiste logo umożliwia klientom rozpoznać osoby z personelu – często też takie kurtki są później sprzedawane, a to, iż nie istnieje ich zbyt wiele nadaje im swojej indywidualności. Mówiąc prosto jest to najzwyczajniej większy gadżet wykonany z porządnych materiałów, które to bywają niezbędne, kiedy rozreklamuje się nimi firmę.