Czy kurtki softshell posiadające swój indywidualny nadruk bywają gorsze od tych typowo sklepowych?

Softshell to materiał wyszczególniający się niewiarygodnie wysoką odpornością oraz przyjemnością noszenia. Kurtki z niego zrobione bywają zwykle odrobinę bardziej drogie, jednak ta kwota bardzo szybko zostaje nam „zwrócona”, gdyż takiego typu kurtka może wystarczyć na lata, bez konieczności jej wymiany.

wyprzedaż

Autor: Tim Fuller
Źródło: http://www.flickr.com

Zazwyczaj tego rodzaju kurtki zakupujemy w znanych markach, posiadających ich logo – nie każdy jednak wie, iż istnieje możliwość ich zakupu w sklepach, które o zamiast firmowego logo czy napisu „przyszywają” nasz osobisty pomysł.
Gadżety posiadające w pełni indywidualny nadruk firmy Tritex – (druk cyfrowy na tkaninach) nie są w naszych obecnych czasach niczym nowym, jednak zwykle kojarzą się one z jakimiś mniejszymi przedmiotami lub elementem, a nawet i mocniej dodatkiem – jakiegoś stroju, takiego typu jak chusta, czapka, czy też chociażby pasek. Nie każdy ma świadomość, iż taki osobisty nadruk ma możliwość mieć tak właściwie wszystko – co oczywiste bywa to zależne od oferty konkretnego sklepu, czy się tym w ogóle zajmuje.

Czy potrzebujesz następnej dawki pokrewnych informacji przedstawionych w tak samo przystępny sposób? Żaden problem – kliknij tu – zalecamy ten serwis.

Nasz poruszany dzisiaj temat, a więc kurtki typu softshell z nadrukiem, to temat dosyć sprzeczny – większość z nas porządną markę rozpoznaje właśnie po logo. W momencie gdy widzimy takie, którego to nie rozpoznajemy, często rozmyślamy, iż jest to bubel. Jak to jednak bywa w rzeczywistości? Otóż przede wszystkim trzeba pamiętać, że takie kurtki bywają zwykle zamawiane przez różne przedsiębiorstwa dla swoich pracowników.

Osobiste logo umożliwia klientom rozpoznać osoby z personelu – często też takie kurtki są później sprzedawane, a to, iż nie istnieje ich zbyt wiele nadaje im swojej indywidualności. Mówiąc prosto jest to najzwyczajniej większy gadżet wykonany z porządnych materiałów, które to bywają niezbędne, kiedy rozreklamuje się nimi firmę.