Czy grubość banerów reklamowych zapewnia większą żywotność?

Czy grubość banerów reklamowych zapewnia większą żywotność?

Do najpopularniejszych środków przekazu reklamy rodzaju OOH z pewnością zaliczają się znane wszystkim ze swej miejscowości banery reklamowe. Posiadają one olbrzymie możliwości zastosowania, są trwałe i odporne na warunki meteorologiczne.

To dlatego są bardzo często wykorzystywaną postacią reklamy tak przez niewielkie i średniej wielkości podmioty, jak i wielkie korporacje.
Takie nośniki posiadają wiele swych parametrów, które mogłyby mieć wpływ na ich cenę.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta (https://antykistarocie.pl/skup-medali/). Oferujemy usługi dopasowane do osobistych oczekiwań. Nie czekaj i dowiedz się, w jaki sposób pracujemy.

Dla osoby nie obeznanej w tym temacie nie w każdym przypadku jest to zrozumiałe. Przykładowo dwa banery, które mają z pozoru niezwykle podobne parametry, mogłyby mieć znacząco różną cenę przy podobnej gramaturze czy wielkości. Może być tak dlatego, że na jej wysokość znaczny wpływ ma grubość nitki czy gęstość splotu. Okazuje się, że grubość materiału wcale nie musi zapewniać tego, że dany baner (konstrukcje-reklamowe.pl/) okaże się trwalszy. O wiele bardziej istotnym parametrem niż grubość, jest gęstość splotu. Jeżeli chcesz zainwestować w taki baner Bydgoszcz jest miastem, w którym należałoby tego typu baner zamieścić. To ciekawa propozycja nie tylko dla firm, jakie działają lokalnie we wspomnianym a liczącym ponad 350 000 ludności mieście.

Spedycja

Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
baner bydgoszcz

Autor: Miles Bannan
Źródło: http://www.flickr.com
W najwyższym stopniu szlachetne, a tym samym także najcenniejsze są materiały powlekane. Podczas ich tworzenia mieszcząca się wewnątrz siatka poliestrowa umieszczana jest w płynnym winylu. W taki sposób powstaje jednolita i bardzo mocna struktura. Są one bardzo elastyczne i odporne na wahania temperatur.

Istnieją również banery jednostronnie powlekane, czyli takie, w których siatka połączona jest ze stosunkowo wytrzymałą folią PCV. Do nieco mniej kosztownych rozwiązań zaliczają się nośniki laminowane. Jeszcze innym rozwiązaniem są banery semi-powlekane, które stanowią połączenie twardości oraz szlachetności.