Czy eko notatnik mógłby być gadżetem promocyjnym spółki?

Czy eko notatnik mógłby być gadżetem promocyjnym spółki?

Dzisiaj bardzo często potrzebujemy jakiegokolwiek notatnika, żeby zdołać coś zanotować. Znakomitym pomysłem może zostać tu notatnik z gumową tasiemką, jaki również znakomicie mógłby nadawać się na upominek.
Taki eko notatnik z gumową tasiemką może zostać w dowolny sposób zadrukowany, co mogłoby być znakomitym rozwiązaniem na gadżet promocyjny firmy.

Gwiazda betlejemska

Autor: STARS FOR EUROPE
Źródło: STARS FOR EUROPE
efektowny notes na tradycyjnej spirali jest najlepszą alternatywą dla notatników z tradycyjnymi metalowymi spiralami. Został on stworzony w 100 procentach z papieru pochodzącego z recyklingu. Taki notes zamówić można w postaci kalendarza.

Ogromnie interesujący tekst, prawda? Jeśli też tak uważasz, to kliknij na odmienne pomocne wpisy, które pochłoną Cię kompletnie.

Dostępny jest z okładką oraz kartkami wyprodukowanymi z papieru kredowego. W komplecie może być ponadto pisak z tworzywa sztucznego. Z gumy tasiemka przytrzymuje pisak oraz zamyka notatnik.

sklep - rzut

Autor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com
Można kupić jeszcze notatnik z organizacyjną kieszenią na karty i drobne notatki. Tego typu notes przeważnie ma 120 kartek w linię. Dodatkowo jest zamykany na gumkę. Odmiennym notesem może zostać świetny notatnik z usztywnianą okładką z eko-skóry. Ma on wszechstronne wykorzystanie. Ten notatnik posiada 160 stron na notatki. W środku jest praktyczna zakładka w kolorze notatnika. Ma on wygodne zamknięcie na gumkę. W jeszcze innym notesie twarda okładka zamykana jest na gumkę w tym samym kolorze co pokryte są boki kartek. Ma praktyczną tasiemkę na pisak.

Pragniesz poznać poza tym inne podobne materiały, ale nie wiesz, gdzie ich szukać? Bez nerwów – sprawdź więcej w tekście (https://www.e-plastyczny.pl/artykuly-szkolne).

Druk na notatniku może zostać bardzo ciekawym dodatkiem i mógłby podwyższyć dostojność notatnika.

Jest okazja własnoręcznego zaprojektowania zadruku na notatniku. Czas wykonania zlecenia jest niezwykle prędki. Taki notes bez trudu można wziąć ze sobą ponieważ jest niezwykle poręczny.