Czy drewniane jo-jo może okazać się interesującym gadżetem promocyjnym?

Dziś jest dużo pomysłów na produkty marketingowe. Mogłyby to być czapeczki, polary czy też długopisy. Istnieje jednak jeszcze coś, co może być doskonałym gadżetem i doskonałą zabawką.

Wnętrza

Źródło: ladym.com.pl
Może to być przykładowo dobrze znane jojo z drewna. Zasada jego funkcjonowania jest niezwykle prosa. Jeżeli pragniemy efektownie zabawiać się takim jo-jo, trzeba palec włożyć w zrobioną ze sznurka pętelkę. Trzeba także starannie owinąć sznureczek na osi oraz opuścić zabawkę we właściwej sekundzie, następnie powinno się szarpnąć ją delikatnie w górę. Jest to znakomity sposób dla spółek na gadżet reklamowy. Na stosunkowo sporej wielkości jo-jo można by za pomocą grawera laserowego lub tampoDruku zamieścić logo reklamodawcy i rozdawać gadżety swym klientom. Minimalna wielkość zlecenia to 500 sztuk. Jest to zabawka w postaci ciężarka, który zawieszony jest na sznurku.
Jest to niezwykle niepowtarzalny gadżet promocyjny, który spowoduje, że na ustach malucha zjawi się uśmieszek. Jeśli obdarujesz nabywców takim produktem, możesz mieć pewność, że Twoja spółka będzie zapamiętana na długo. Opłata tego gadżetu jest bardzo mała, więc dowolna firma może sobie pozwolić na jego zakup. Gotowy gadżet może być warty jedynie parę złotych. Ważne jest, żeby towar miał certyfikat (nasz biuletyn-> – http://www.certificator.eu/en/certification/russian-certificates-certification-in-russia-in-general.html) FSC albo CE. Jest to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, którą pragniemy jakoś zaskoczyć.

Taka zabawka na pewno wywoła uśmiech na ustach niejednego klienta. Co najważniejsze nasza spółka na pewno zapadnie jemu w pamięć i będzie często powracał do nas po konieczne mu towary, jakie produkuje Twoja spółka.