Cykliczne doglądanie  stanu twojego auta jest ważne

Cykliczne doglądanie stanu twojego auta jest ważne

Każdy z nas wie iż utrzymanie pojazdu w nieskazitelnej czystości jest nie jedynie wielce istotne dla ludzkiego oka, ale w głównej mierze dla dobrej kondycji naszego samochodu. Skupienie swej uwagi na aparycji karoserii nie jest wystarczające.

Tak samo jak jak u człowieka tak i najważniejsze jest wnętrze to, co się kryje wewnątrz, nie

tapicerka ani też deska rozdzielcza, ale pod maską i
filtry do kompresorów

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
poniżej nadwozia. O tym jak długie życie będzie miało auto decyduje nasza troska o całość układu zainstalowany pod maską.
Cykliczne pilnowanie jakości kanałów paliwowych, wymiana płynu w układzie kierowniczym, zakonserwowanie fragmentów szczególnie zagrożonych korozją. Niepomiernie ważna jest wymiana filtrów zamontowanych pod maską. Filtry do kompresorów, jeśli nasz samochód ma zainstalowaną turbosprężarkę powinny być wymieniane na nowe stale, wspólnie z filtrem oleju co każde nabite 10000 kilometrów.
W innym przypadku turbosprężarka, a prędzej pocznie przepuszczać kurz z drogi oraz wiórki metalowe znajdujące się w układzie, co nie tylko grozi szybszym zniszczeniem samej turbosprężarki, ale także silnika, jaki nie powinien zbierać wiórków metali, jako że prowadzi to do zatarcia się silnika. Dobry jest filtr powietrza donaldson, najstarszego producenta filtrów, jaki szczyci się respektem nawet pośród profesjonalnych kierowców wyścigowych pojazdów. Od lat filtry donaldson, sprawdź importer filtrów powietrza donaldson, które używane są przez stajnię Ferrari.
Dlatego zamontowanie filtra firmy Donaldson w naszym samochodzie będzie najlepszym wyborem.

filtr powietrza donaldson

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Dobra kondycja naszego samochodu jest nie ukrywając istotna, toteż systematycznie doglądaj układ silnikowy oraz kierowniczy <- zobacz stronęiowfilter.com <- zobacz stronę). Słuchaj jak pracuje twój motor, żebyś
od razu odnalazł, iż coś się uległo uszkodzeniu.