Crowdfunding – sprawdź możliwości dofinansowania

Crowdfunding – sprawdź możliwości dofinansowania

Kiedy zastanawiamy się nad tym, by nasze dziecko chodziło do szkółki piłkarskiej, albo, żeby zaczęło uczęszczać na jakieś zajęcia sportowe, to często poszukujemy tych bezpłatnych. Nie powinniśmy się temu dziwić. Nie każdego stać na kolejne wydatki w ciągu miesiąca. Wiadomo, że są też miejsca, gdzie należy zapłacić za to, żeby nasze dziecko przyjęto przykładowo na naukę karate. Ale, jeśli chodzi ogółem o finansowanie sportowych możliwości dla wszystkich, to nie jest to prosta sprawa. Ludzie mają swoje marzenia, mają ochotę je zrealizować, ale na przeszkodzie bardzo często stają im pieniądze, a konkretniej ich brak.

Brak pieniędzy, więc nie zostanę mistrzem świata w jakiejś dyscyplinie, bo, mimo, że ciężko pracuję, to nie będę miał, za co gdzieś pojechać itp. Z tego powodu warto sprawdzić, na czym polega crowdfunding sports – . Sportowcy mogą stworzyć projekt, który określi, to, co jest im potrzebne, tzn. przekażą klarowną informację jak dużo pieniędzy im potrzeba na możliwość wzięcia udziału w zawodach lub też ile środków będą potrzebować na trenowanie, lub zorganizowanie spotkań dla ludzi uprawiających sport z konkretnej miejscowości. Wszystko zależy od tego, czego sportowcy oczekują. Wtedy musimy tylko sprawdzić platformy crowdfunding’owe i przedstawić na nich swój projekt.

pieniądze

Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, którym nasz pomysł się będzie podobał mogą wpłacać wybraną kwotę na konkretny pomysł. To świetna opcja, ale trzeba zacząć ją z odpowiednim wyprzedzeniem i próbować jak najszerzej rozreklamować ją na każdy z możliwych sposobów, by jak największa grupa osób się o niej dowiedziało, a co się z tym wiąże jak największa liczba osób mogła przekazać pieniądze (dodatkowe info). Za każdą przekazaną sumę osoby organizujące projekt okazują swoją wdzięczność. Wszystko zależy od tego, co konkretny sportowiec wymyślił, by zachęcać do dokonywania wpłat.

Zaciekawił Cię opisywany tekst? Zobacz i sprawdź koniecznie, w tym miejscu znajduje się coś, co najprawdopodobniej także jest wartościowe.


Zbieranie pieniędzy na sportowe marzenia

Jeśli brak nam pieniędzy na zrealizowanie naszych marzeń to powinniśmy się martwić. Jest między innymi coś takiego jak fundraising for sports team. To możliwość szukania wsparcia u nieznajomych osób, które mogą zainteresować się tym, co chcemy osiągnąć.Przejdź do tej przeczytaj więcej Rzeczywistość jest taka, że jeżeli można kogoś zarazić swoją chęcią do działania, to na pewno znajdą się ludzie, którzy będą chcieli finansowo nas wspierać, pomóc w zdobywaniu własnych szczytów. A kiedy jesteśmy sportowcem, po prostu, nie można się poddać, trzeba próbować.