Co zrobić by zachęcić smakoszy do odwiedzenia własnego lokalu

Co zrobić by zachęcić smakoszy do odwiedzenia własnego lokalu

Prowadzisz lokal w atrakcyjnym miejscu, ale najzwyczajniej w świecie nie jesteś całkowicie zadowolony z ruchu? Zatem to znaczy, że albo jedzenie jest wciąż dalekie od perfekcji bądź najzwyczajniej jest za drogie. Choć należy podać również trzeci powód. A może prowadzony przez Ciebie lokal nie jest konkretnie widoczny? Musi rzucać się jakoś w oczy, chociaż oczywiście w żadnym razie nie można wychodzić z założenia, iż zbytnia ekspansja jest czymś OK. Należy znaleźć złoty środek. Należy rozejrzeć się za tymi metodami, które są skuteczne, lecz nie psują okolicy.

naklejka na samochodzie

Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Świetne są szyldy reklamowe – kilka dni temu poznałem świetną agencję reklamową z Krakowa, która wykonuje takowe szyldy za tak naprawdę małe pieniądze (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj: polecana strona). Chociaż i tak nikt nie powiedział, że za wielkie oszczędzanie na szyldach ma sens. Moim zdaniem bardzo dobry szyld powinien mimo wszystko swoje kosztować. Jednakże nie chodzi o aż tak ogromne pieniądze, więc spokojnie. W Internecie odnajdziesz namiary na działającą w Krakowie agencję reklamową, która doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków zawodowych!

Szyld jest istotny, lecz trzeba również coś na nim zamieścić. A co uwielbiają praktycznie wszyscy ludzie? Prócz pysznego jedzenia bardzo lubią promocje. Czyli jeśli szyld reklamowy będzie coś ciekawego promował, to nie uważam, aby zwiększenie ilości klientów było nierealne. W szczególności, że mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie reklamy lokali gastronomicznych, a więc doskonale wiem o czym piszę. Chcę również napisać o w sumie niemal bezpłatnej metodzie reklamy. Lokalu z potrawami, ale nie tylko.

Czyli godne uwagi jest oklejenie swojego auta (więcej informacji w tym miejscu: inspiracje na Jeżeli jeździmy trochę po swoim mieście, możemy mieć pewność, że nasz wóz będzie rzucać się w oczy. Zwłaszcza to się tyczy takich trochę mniejszych miejscowości. Można w sumie powiedzieć, iż oklejanie samochodów jest dosyć tanie, a jednak efektywne. Jednak mała uwaga: takowy samochód nie może być rupieciem, musi być elegancki, chociaż oczywiście bez przesady. Do tego, kierujący nim w żadnym razie nie powinien jeździć jak jakiś wariat. Mam nadzieję, że szyldy reklamowe oraz oklejanie samochodów nie są w tym momencie czymś całkowicie obcym dla Ciebie.