Ciekawy sposób na reklamowanie firmy

Ciekawy sposób na reklamowanie firmy

Dzisiaj możemy spotkać mnóstwo towarów papierniczych, które są wyprodukowane z ekologicznego papieru, jaki pochodzi z recyklingu.
Wszyscy studenci muszą czasami zapisywać duże ilości informacji.

Wykorzystują oni różnego rodzaju notesy i notatniki. To właśnie dla nich będzie się przydawał kołonotatnik z recyklingu. Jest to notes, który posiada kartki złączone ze sobą przy pomocy spirali wykonanych z plastiku albo kółeczek wykonanych z metalu.

Interesują Cię tego typu wątki? Masz ochotę na to, aby czytać ich więcej? Więc kliknij, aby zobaczyć źródło (https://www.autopart.pl/akumulatory-ciezarowe-i-autobusy) informacji. Kontynuację wyszukasz w podanym linku.

Kartki z takiego notesu prędko można wyjąć oraz włożyć do segregatora. Jeśli tego typu kołonotatnik posiada cztery otwory i jest wykonany w formacie A4, to znakomicie będzie nadawać się do dowolnego segregatora. Kartki w takim notatniku mają gramaturę 50-100 g. Możemy je zakupić w formacie A4 lub A5 oraz stoma lub stu dwudziestoma kartkami.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (http://infinitex.pl/tradycyjne-zwarte-betony-ogniotrwale/) tego opisu zapraszamy do kolejnego artykułu, który znajduje się pod tym linkiem. Tam rozwieją się wszelkie Twoje rozterki.

Tego typu kołonotatniki posiadają okładkę stworzoną z polipropylenu oraz jeżeli chcielibyśmy mogłyby mieć półokrągłe rogi. Kartki w notesie posiadają zaznaczone marginesy i mogłyby zostać produkowane w linię lub w kratkę. Wierzch stworzony z metalu posiada zamykające kółeczko.

ceny

Źródło: pixabay
Taki kołonotatnik może zostać używany nie jedynie przez studentów, ale także w biurach. Doceniać go będą szczególnie osoby pracujące w księgowości albo dziale kadr. Osoby te korzystają często ze skoroszytów oraz posiadają wiele aktualnych rzeczy, jakie należy zapisać. Kołonotatnik posiada wykonane z kartonu przekładki, jakie mają przymocowane plastikowe etykietki. To właśnie te przekładki umożliwiają przyporządkowania notatek do dobranych działów.

Świadomość ekologiczna mnóstwa podmiotów gospodarczych jest naprawdę olbrzymia, z tego też powodu produkują ekologiczne kołonotatniki wykonane z niebarwionej tektury, a ich okładka oraz puste kartki w środku pochodzą z recyklingu. Wszelkie plastikowe elementy są biodegradowalne. Taki kołonotatnik jest miłym prezentem, lecz może być również użyty jako gadżet reklamujący działalność.