Bardzo fajna metoda na zdobywanie coraz to nowych klientów

Bardzo fajna metoda na zdobywanie coraz to nowych klientów

Jeśli prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wdrożeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci więcej nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad fajnym pomysłem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju towarów, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę świetnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że osoba przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie otrzymuje kartę stałego klienta, na którą później może gromadzić punkty przy każdych późniejszych zakupach.

kupony lojalnościowe

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zgromadzi ich odpowiednią ilość, wtedy będzie mógł wymienić je na bon towarowy albo rabat na towary w Twoim sklepie. Dzięki rozdawaniu takich kart lojalnościowych niewątpliwie przyciągniesz wielu klientów do swojego sklepu.

Ten proponowany link (http://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/do-zobaczenia-w-amsterdamie/) zawiera fascynujące dane na prezentowany temat, zatem, jeśli ta problematyka Cię ciekawi, to sprawdź to koniecznie.

Jeśli ktoś już posiada kartę, wówczas na pewno częściej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób bowiem będzie zbierał kolejne punkty, co bez wątpienia zmotywuje go do wybierania właśnie Twojego sklepu a nie innych. Jeżeli jeszcze wahasz się nad sensem wdrożenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy w dodatku, że świetnie takie programy sprawdzają się przede wszystkim w sklepach spożywczych i w kosmetycznych. Jeżeli natomiast prowadzisz zakład usługowy, wtedy program lojalnościowy również ma niezły sens. Możesz rozdawać swoim klientom karty lojalnościowe i odnotować na nich każdą wizytę – jeśli przyjdą do Twojego zakładu wystarczającą ilość razy, wtedy następną usługę będą mieli wykonaną za darmo.

Zafrapował Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to kliknij ten link – to bardzo wiarygodna oferta (http://stacjakontroli.wroclaw.pl/pl/kontakt), która także okaże się dla Ciebie wartościowa!

Na to zagadnienie więcej znajdzie się na tej stronie – .

Taki rodzaj motywacji klientów do wybierania właśnie Twojego zakładu jest zdecydowanie jednym z genialnych pomysłów. Jeśli jednak profil prowadzonej biznesu nie pozwala Ci na wprowadzenie programów lojalnościowych, wtedy niewątpliwie powinieneś zastanowić się nad większym motywowaniem własnych pracowników – w tym wypadku bez wątpienia super sprawdzą się programy motywacyjne (na temat także tu). Jeśli zrobisz konkurs na przykład na najlepszego pracownika miesiąca i przyznasz mu premię, wtedy na pewno zauważyć, jak mocno rosną wskaźniki sprzedaży. Podobnie niezły efekt daje zarówno dobrze skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla podwładnych.