Audyt przedsiębiorstwa jako podstawa jego rozwoju

Od czego jest audytor? Odpowiedź jest łatwa: przeprowadza audyt, czyli dogłębne kontrolowanie pewnych kwestii. W tym artykule właściwie chodzi o kontrolę, którą wykonuje się w biznesie. Jeśli nie widzisz, że takie sprawdzanie firmy jest niezbędne, zachęcamy do czytania – ten tekst może mocno zmodyfikować twój punkt widzenia.

Czytaj dalejAudyt przedsiębiorstwa jako podstawa jego rozwoju

Badania satysfakcji klientów

Badania satysfakcji klientów to kluczowa sprawa dla każdego biznesmena, który usiłuje, by zawsze gwarantować konsumentom wysoką jakość artykułów i usług. Tego typu analizy trzeba realizować regularnie, ponieważ zdanie konsumentów musi być nieustannie monitorowane, dzięki czemu da się zaprowadzać na bieżąco potrzebne zmiany.

Czytaj dalejBadania satysfakcji klientów

Rynek usług księgowych w Warszawie

Jeżeli zauważasz, że w twoim przedsiębiorstwie coś nieprawidłowego dzieje się z budżetem, to nie czekaj i zatrudnij specjalistów, którzy zrealizują wewnątrz ogólny audyt finansowy. Jest to skrupulatne skontrolowanie finansów przedsiębiorstwa przez grupę zawodowych audytorów. Będą szukać oni wszelkich pomyłek i złych operacji, które zatwierdzili twoi ludzie.

Czytaj dalejRynek usług księgowych w Warszawie

Kim jest auditor i w czym pomaga firmie

Audytor to profesja powszechnie uważana za prestiżową. Jest to osoba o wyjątkowych predyspozycjach, której kwalifikacje wykraczają daleko poza obszar księgowania. Bo przecież kwestie rachunkowe to główny obiekt którym interesuje osobę, wykonującą ten zawód. Przeprowadzając kontrole w różnych instytucjach, taki specjalista musi dokonać dogłębnej analizy płac, skontrolować finanse. Zazwyczaj także doradza w tych kwestiach. Musi więc mieć dużo szersze spojrzenie na całą sprawę, niż zwykły księgowy w danej firmie. Zwykle sporządza rożne raporty i sprawozdania.
Jeszcze więcej pracy mają audytorzy branżowi.

Czytaj dalejKim jest auditor i w czym pomaga firmie

Kontrola działań – ratunek dla firmy

Zarządzanie biznesem to trudny kawałek chleba. Wie o tym każdy manager. Trzeba analizować każdy element pracy firmy, zaczynając od sprzedaży, po księgowość. A na domiar złego nad Wisłę nadchodzi kryzys, więc przedsięwzięcia, które planują stać solidnie na rynku, muszą zracjonalizować swoje finanse.

Czytaj dalejKontrola działań – ratunek dla firmy

1 z 11